קפוץ למידע

ארגול-יחס ושירות לפניי קניה ואחריה

3 replies to this topic

#1 rotem

משתמש מתקדם

• Members
  • 517 הודעות:

פורסם 16 March 2012 - 01:03 AM

שלום לכולם!
,,שמי רותם ואני מתגורר בדרום הארץ
לפניי כמספר ימים התעניינתי במיני לב לפתוח תמונות אצל חברת ארגול
בשיחה טלפונית עם מר "אלי מנהל" החנות נקבעה שעה יום ותאריך לבואינו
ואכן הגענו בשעה המיוחלת לחנות הציגו לנו מבחר מכונות בשלל מחירים
ו,התרשמנו מאוד מהשירות והאחריות ואף טרחו לידע אותנו שטכנאי המעבדה נסע לקורס הישתלמות על המכונה בחו"ל
והוא מורשה לפרקה ואף החלפים הם מקוריים מהחברה
עד פה הכל טוב ויפה,רק ש...בטרם סיכמנו אם לרכוש את המכונה במחיר הכי מופקע שלה בשוק בישראל
שאלנו שאלות קשות את מר אלי המנהל וזאת רק בשביל לעגן ולהגן את כל תנאי השירות,היחס והטיפול גם אחריי הקניה
שאלה ראשונה שנשאלה הייתה"האם לאחר כמה ימים אני מחליט להתחרט ורוצה להחזיר את המיני לב בחזרה על חשבוני,לחנות והיא סגורה בקרטון ולא נעשה בה שום שימוש,האם אני אוכל לקבל את כספי בחזרה עפ"י חוק? ולתדהמתי תשובתו הייתה: ואני מצטט מדבריו:"לא,לא מחזירים,תראה אנחנו לא מתעסקים בדברים האלה"... כמובן שהייתי בשוק מתגובתו,למרות שאנחנו כבר בשנת 2012" ויש חוקים ברורים האדון חושב שהוא מעליהם והוא מצפצף עליהם!י
?דבר נוסף שביררתי עימו זה אם אקנה מכונה יד שניה,שנקנתה אצלו בעסק במחיר מלא ומלא כספה שולם לו עליה האם אוכל לקבל ממנו שירות, נייר, ותמיכה
להפתעתי נענתי בחיוב ואף קיבלתי את בירכתו שלו,ואני לא הסתפקתי בזאת ואף ציינתי בפניו את פרטיו של אותו אדם שרכש ממנו את המכונה,המספר הסידורי הוכנס למחשבו וטען בפניי שזו מכונה כמעט חדשה שנרכשה ממנו באמצע שנת "2011 ו"אפילו יש עליה כמה חודשים אחריות יצרן עדיין אחריות יצרן,להוסיף את זה שהמכונה נראת סוף הדרך ,שמורה מאוד והדפיסה רק 15000 תמונות!!!
כמובן שבלי להסס רכשתי את המכונה היד השניה ,עד פה הכל נשמע ורוד,למחורת יום הקניה חייגתי למר אלי ובישרתי לו על הקניה,הודתי לו על השירות והיחס שהעניק
לנו בעת ביקורינו והזכרתי לו בשיחתנו הטלפון את דבריו שלו
הוא,לגביי השירות והאחריות לגביי אותה מכונה ושהוא הבטיח על כל בעיה שיהיה מוכן לטפל במכונה שניקנתה ממנו
כמובן שפתאום היחס שלו בטלפון התחיל להשתנות והוא פתאום החל לשנות דבריו,אני מציין יום אחד אחריי שהייתי אצלו בעסק שבו הבטיח לי שירות מלא ונתן את ברכתו!
פתאום הוא מבקש ממני שוב את המספר הסיראלי של המכשיר וכנראה ששוב בודק את פרטיי המכונה במחשבו ואומר לי"תקשיב!לא נראה לי שתקבל ממני שירות
עבור המכונה שנקנת ממני,הבחור שמכר לך אותה חייב לי כסף על ציוד שרכש " ....יש לציין שאותה רכישה היא של ציוד שלא קשור בכלל למכונה

ציינתי בפניו שמה שהוא עושה הוא לא מקובל ולא מכובד לאדם במעמדו וגילו ואף המעשה הינו עבירה ברורה על החוק וכי אין שום קשר בין החוב שאותו אדם השאיר אצלו לבין המכונה שנרכשה לא מזמן ממנו וששולם לו עבורה את מלוא תמורתה ! כל טענותיי ותחנוניי עלו בתוהו,ולא עזר דבר,גם כשציינתי בפניו שאמשיך בחוזה חתום לרכוש את הנייר למכונה רק ממנו....נענתי בשלילה!!!
כשראיתי שלא נותר לי דבר החלטתי לאיים בתביעה ומשפט ואף ציינתי בפניו שאם לא יכבד את החוק ואת תנאי ההסכם אפיץ זאת ברשת שכולם ידעו איזה עוגמת נפש העסק שלו ארגול והוא שיושב בראשה גרמו לי (ובחיפוש מהיר ברשת תוכלו למצוא אנשים נוספים),אשר רכשו אצלו ציוד ואף הם לאחר הקניה קיבלו את אותו יחס משפיל ומזלזל!
כמובן שקיבלתי טריקת טלפון בפרצוף,וניתוק של עוד שלוש שיחות אחריי זה בפרצוף!!!
לאחר יום שלם של טלפונים לחברה ולאחר ששוחחתי עם כמעט כל נציג בחברה,הובהר לי ש"לא ניתן לעשות דבר,וכי אלי הוא זה שמחליט בסופו של דבר" וווו.....נכון גם הם הולכים בדרכו שלו ותומכים בכך שאין דבר כזה שרוכשים מהם מוצר וניתן להחזיר אותו אחר כך לחנות" אותה שיחה מסבירה פנים שנערכה עם בחור בשם רונן" שדיבר והציג את הדברים בדיקלום מושלם בדיוק במילים של אלי ואפילו נדמה לי גם באותו המבטא,ולאחר בירור קצר עם "רונן" גם הובהר לי שהוא חלק
בלתי נפרד מאותה המשפחה,אך לא?אני שואל אתכם? אני כעוס ,פגוע ,ממוטט ,סחוט ,עייף ,מותש
ובעיקר מרגיש מושפל,לכן הייתי חייב לכתוב לכם ולספר לכם את אשר ארע לי,אנא מכם היזהרו מהיחס ומהשירות שתקבלו לאחר קניה שלא תפגעו כמוני וכמו עוד אנשים שפרסמו את המקרה שלהם ברשת,ואני סמוך ובטוח שלאחר מכן מר אלי היקר-מנהלה של חברת ארגול חנות אבזריי צילום מהגדולה בארץ,ילמד שיש כוח לצרכנים ואנחנו צריכים לנופף איתו לפעמים בידיים,בכדיי להעביר מסר פשוט וברור,אנחנו לא קונים אצל אדם שמרגיש שהוא יכול לעשות הכל ואף חש שהוא מעל החוק מצפצף עליו,או ולא מודע לחומרתו
אנחנו הצרכנים צריכים להעביר מסר ברור ולהפסיק לרכוש שם,ויפה שעה אחת קודם!!!

רותם.
ככל שאני לומד יותר,אני יודע יותר
ככל שאני יודע יותר,אני שוכח המון
ככל שאני שוכח המון,אני יודע פחות
אז בשביל מה לעזאזל צריך ללמוד !

#2 rotem

משתמש מתקדם

• Members
  • 517 הודעות:

פורסם 17 March 2012 - 11:57 AM

http://d-spot.co.il/...7
ככל שאני לומד יותר,אני יודע יותר
ככל שאני יודע יותר,אני שוכח המון
ככל שאני שוכח המון,אני יודע פחות
אז בשביל מה לעזאזל צריך ללמוד !

#3 Zingalela

משתמש חדש

• Members
  • 1 הודעות:

פורסם 25 November 2012 - 01:41 PM

צפה בהודעהrotem, על 17 March 2012 - 11:57 AM, אמרו:

זה כל כך נכון מה שיש לך שם כתוב בחתימה. ככל שאני יודע יותר על קרקעות להשקעה, אני חושב שזה רק פותח דלתות אבל לעולמות גדושים יותר.

אולי רצוי להתמקד כיום יותר בליסינג עסקי.

#4 dudelm

משתמש מתקדם

• Members
  • 292 הודעות:

פורסם 17 January 2013 - 01:02 PM

הכי חשוב שתשימי לב שאת מודעת גם לחסרונות של קרקעות להשקעה...
כי אי אפשר להגיד שאת יודעת את הנושא על בוריו אלא אם כן באמת לקחת את כל המידע שקיים ואת רואה בעצמך מה החסרונות והיתרונות וזה ככה בכל דבר בחיים..
גם במכירת דירה מצד אחד זה הרבה כסף מצד שני צריך לשלם מס שבח...

http://www.lawforums...D=21984&DivID=1

1 משתמש(ים) קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים